tel:09126058067
23
مه

خرید و قیمت انواع میز بار و کاربردهای آن

قیمت انواع میز بار

  • میز بار چوبی دیواری: این میز بار در طرح و مدل های مختلفی اجرا شده و برای دکوراسیون های داخلی استفاده می شود. کارایی این میز بار بسیار زیاد بوده و به طور کلی جذابیت بسیار عالی دارد. مدل های دیواری فضای کمتری در خانه را اشغال می کنند، برای همین دلیل است که در بسیاری موارد برای رستوران ها استفاده می گردد.و در خرید میز بار باید دقت کنیم که این همان انواع میز بار است که ما نیاز داریم.
  •    میز باز چوبی ایستاده: در صورتی که فضای کافی در منزل یا رستوران وجود داشته باشد، اجرای انواع میزبار ایستاده گزینه بهتری به نسبت دیواری است. میز بار ایستاده در مقایسه با سایر میزهای بار شامل طبقات بیشتری بوده و برای نگهداری انواع نوشیدنی و غذا گزینه خوبی است. این میزها با کنده کاری های مخصوصی طراحی شده و بسیار حرفه ای اجرا می شود.
  •    میزبار چرخ دار مخصوص رستوران: در صورتی که نیاز به استفاده از میزبار برای رستوران ها و منازل باشد، می بایست از میز بار چرخ دار استفاده کرد. میز بار چرخ دار در سبک و طرح و مدل های لوکس و مدرن

معمولاً برای ساخت انواع میزبار چوبی از چوب خام استفاده می شود. به این میز ها، میز بار چوبی درختی گفته می شود و شامل طراحی و ساخت مخصوص به خود است. این میزها در طرح و مدل بندی های مختلفی طراحی شده اند و ابعاد متفاوتی دارند. طرح اولیه این میزها به صورت سه بعدی شبیه سازی شده و پس از تایید از سوی کاربر، به اجرا در می آید. دقت و حساسیت ساخت برای این میزها بالا بوده و بسیار عالی اجرا می شوند.  سه مدل مشهور انواع میز بار چوبی وجود دارد که با هم بررسی می کنیم:

میز بار ماهان
میز بار ماهان

کاربرد انواع میزبار چرخ دار با طبقات متنوع برای پذیرایی

انواع میزبار چرخدار با مدل های خاص به صورت دو پایه چرخ و برخی نیز به صورت دو پایه ثابت طراحی شده است. چرخ های اجرا شده به صورت مدور هستند و برای حرکت دادن استفاده می شوند. به طور کلی این چرخ ها به صورت ثابت جلوی میز قرار می گیرند. و کاربردهای فراوانی به میز بار ها داده اند که در جهت آسایش ما نیز می باشد.

برخی از میزهای چرخدار به صورت دو بخشی هستند و در دو اندازه طراحی شده اند.

انواع میزبار چرخ دار به صورت چند طبقه نیز طراحی می شوند. معمولاً طبقه اول مخصوص غذا و خوراکی بوده و برای طبقات دیگر از وسایل تزئینی استفاده می شود و طبقه آخر نیز برای ظرف های اضافی است.

انواع میزبار کنار مبلی

در گذشته در کنار مبل و تخت خواب از میز های ثابت استفاده می شد امروزه انواع میزبار چرخدار جایگزین خوبی برای میزهای ثابت است. میزهای چرخدار به صورتی طراحی شده اند که سبب ایجاد فضای جالب تری شده و یک موقعیت متفاوتی را فراهم می سازند. برخی از مدل های میزبار کنار مبلی دارای سطح آینه ای و براق هستند و برخی نیز مات طراحی شده اند.

انواع میزبار کلاسیک

برخی از میزبارها در مدل های مختلف طراحی شده اند و در سبک های کلاسیک و سلطنتی اجرا شده و دارای طرح های ایده آلی هستند. معمولاً میز بارهای کلاسیک به سبک ال، خطی و روستیک طراحی می شود. طرحی که برای میزبار کلاسیک در نظر گرفته می شود بر اساس سفارش مشتری است.

برخی از مدل های کلاسیک به صورتی دایره ای طراحی شده اند اما برای مدل های کلاسیک معمولاً از رنگ های طلایی و براق استفاده نمی شود و رنگ ها حالت خنثی و نود دارند دقت داشته باشید که این میزها از نظر سبک و مدل در دسته بندی های خاصی قرار گرفته اند.

میزبار فلزی با روسیه سنگی یکی از موارد کلاسیک و بسیار جذاب محسوب می شود. ارتفاع به کار رفته برای آن نیز بر اساس نیاز کاربر بوده اما معمولاً در عرض 40 سانتی متری اجرا می شود. جنس پایه ها از استیل مرغوب بوده و ظاهری شکیل و زیبا دارد. کیفیت این میزها بسیار زیاد است.

انواع میز بار با رنگ کوره ای مخصوص

اجرای میزبار با رنگ کوره ای الکترواستاتیک سبب دوام بیشتر و بهتر کار شده و استحکام بیشتری برای میز در نظر گرفته می شود. طول عمر طولانی و استحکام بالا یکی از بخش های مهم این میزها است. از سوی دیگر این میزها در شرایط جوی نامناسب دچار تغییر حالت نشده و بهترین اثر بخشی را خواهند داشت.

میز بار طلایی یکی از مدل های لوکس محسوب می شود و در سبک دایره ای عرضه شده و بسیار خاص است. این میزها اغلب دارای پایه های چرخ دار هستند و با آینه تزئین شده اند. رنگ کوره ای به کار رفته برای پایه این میزها به قدری جذاب است که به صورت چند بخشی طراحی شده و طراحی ویژه و مخصوصی دارد. این میزها به طور کلی از نظر مدل بندی در شرایط مخصوصی قرار دارند و برای رستوران و خانه های بزرگ استفاده می شوند. این سبک از میزبار به طور کلی با رنگ بندی های مخصوصی اجرا شده و طبق سلیقه شخصی اجرا می شود.

انواع میزبار مخصوص جهیزیه

میزبار مخصوص جهیزیه یکی از مدل های جدید و به روز بوده و شامل چرخ های بزرگ و مخصوص است. این میزها از نظر سطح کیفیت در شرایط بسیار عالی طراحی شده اند. روی میزبار مخصوص جهیزیه از رنگ و مدل های مخصوصی استفاده می شود و استفاده از فلز طلایی برای این مورد بسیار عالی است. این میزها از نظر سبک و مدل بندی در شرایط بسیار خوبی قرار دارند اما نسبتاً گران قیمت هستند.

میز بار ماهان

یکی از انواع میز بار های متنوع که در صنایع چوبی آرچیوود طراحی می شود و به ذوق سلیقه طراحان ما این محصول تهیه شده است می توان به میز بار ماهان اشاره کرد که طراحی آن مانند کمد بوده و بسیار برای رستوان ها و منازل کاربردی می باشد. که مشتریان ما از این نوع میز بار رضایت داشته و در خرید و سفارش آن بسیار راغب می باشند.

این محصول که با استفاده از بهترین چوب ها که دارای استحکام کافی هستند طراحی می شود و برای استفاده در انواع سالن ها و کلاب ها نیز به محیط زیبایی دو چندان می دهد. با طراحی ویژه و بهترین رنگ ها به صورت سفارشی و حاضری در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

میز بار ماهور

میز بار ماهور از دیگر میزهایی است که با طراحی خاصی که در آن صورت گرفته در انواع جشن ها و سالن ها و باشگاه های مختلف و رستوران به کار برده می شود این نوع میز بار علاوه بر زیبایی در عین سادگی، با اینکه جای کمی را اشغال می کند و به گونه ای تعبیه شده که می توان بسیاری از لوازم را در آن قرار داد پس در خرید میز بار ماهور جای هیچ تعللی نیست، زیرا این نوع میز بار سفارشی یکی از بهترین انواع میزهای بار می باشد.

کلام آخر

میز بار از جمله محصولاتی است که صنایع چوبی آرشیوود از سال های قبل در طراحی و ارائه آن دارای جایگاه بوده و با توجه به سابقه فعالیت در زمینه طراحی و ارائه محصولات تمام چوب، اغلب مشتریان برای خرید میز بار از ما اقدام می کنند، زیرا میز بار ماهان و ماهور ابداع ما بوده و با توجه به بیش از یک قرن فعالیت ما در زمینه عرضه و تولید انواع محصول های تمام چوب، بیشتر اعتماد را به ما دارند. در زمینه تولید میز بار نیز گفتنی است که ما بهترین قیمت ها را این میز بار عرضه می کنیم که دانستن کاربردهای آن بسیار کمک می کند تا انتخاب بهتری داشته باشیم.

طراحی انواع میز بار

ما با بیش از یک قرن در زمینه تولید انواع صنایع چوبی و تولید و طراحی سفارشی میز بار ماهور و ماهان در سبک های مختلف برای خانه های بزرگ و رستوران ها و باشگاه های ورزشی تهیه شده است. برای خرید میز بار با ما در تماس باشید